Novinky

Od tohoto týdne jsou tréninky opět obnoveny. Vzhledem k současným omezením jen v menším počtu účastníků.

V souvislosti s aktuální situací jsou tréninky do odvolání zrušeny. Zrušte si rezervace tréninků. Pokud by zlobilo přihlašování, zkuste ještě stisknout klávesy CTRL+R. (Aktualizovaly se některé složky webu a něco se tam rozbilo – řešíme to.)

Nechali jsme si zhotovit nové poutače, které budou na oplocení našeho cvičiště upozorňovat kolemjdoucí na činnosti, kterým se věnujeme a které si u nás mohou vyzkoušet. Doufáme, že se budou líbit. Nám se líbí moc.

 

 

 

 

 

Tréninky jsou již opět obnoveny, pouze s určitými omezeními, která snad již brzy také přestanou platit.

Při přihlašování na trénink občas dojde k problému se soubory cookies, pomůže smazání cookies z prohlížeče. Problém řešíme s technickou podporou, aby vše mohlo hladce fungovat.

Vzhledem k současné situaci jsou tréninky do odvolání přerušeny. Soutěž Velesův pohár je také přerušena, zameškané disciplíny budeme řešit, až budeme vědět, kdy bude možné pokračovat.

Děkujeme za pochopení!

Rád bych požádal všechny členy, kteří obdrželi e-mail s novým přihlašovacím jménem, aby se přihlásili na nový web a poté do rezervačního systému SuperSaas (viz návod v e-mailu). Dokud se do SuperSaasu nepřihlásíte, nebudete tam figurovat a my vám nebudeme moct připsat zpět váš kredit. Může se pak stát, že se nebudete moci přihlásit ne trénink. (Postup aktivace účtu v SuperSaasu)

Díky!

Vašek

 

25. března spouštíme nový web. Starý web nám sloužil dobře a dlouho, ale bohužel již neudržel krok s vývojem technologií.