Novinky

Na cestách, stezkách a loukách kolem staroslavné Budče přivítáme jaro prvním jarním šípem.

Sraz je v 9:45 , v parčíku, u návsi v Zákolanech a odchod na trasu je v 10:00 hod. Předpokládaný návrat na základnu je v 16 hodin.
Nutné je dobře se vybavit – kromě lukostřeleckého vybavení – pevné nepromokavé boty, svačina, pití, a podle počasí i pláštěnka, i když doufám že bude hezky slunečno a jarně.

Tento První jarní šíp bude se soutěží – bude i dost dálkových disciplin.
Cestou také proběhne rituální společná střelba k odeslání přání osobních i společných.

Nesešlo se nás mnoho, ale o to pečlivěji jsme vyčistili cvičiště od spadaných šišek a větví, které na zem shodily zimní vichřice. Také jsme opravili ploty a stavba nové kůlny utěšeně poporostla. Příště budeme muset dohrabat a odvézt hromady spadaného listí, vyhrabat mech z trávníku a zatočit se stále se rozrůstajícím ostružiním. Následné posezení u ohně,  a opečené buřty jsme si plně zasloužili.

Jako každý rok  i letošek zahájíme tradiční jarní brigádou spojenou s následným opékáním buřtů. Sejdeme se 20. 3. 2022 v 9,00 hod. na cvičišti a do 15,00 hod se budeme snažit uklidit cvičiště po zimě, odstranit větve po vichřicích a  připravíme vše, aby se nám dobře trénovalo. Po brigádě si můžeme posedět u ohně, zazpívat si a upéct si něco dobrého.

Naše akce, Sebusobotky, budou pravidelné výpravy dětí, a někdy i dospělých, za poznáním, sportem i do přírody.

                                                                 LEDOVÁ PRAHA

 

4. – 6.2.2022

 

pojďte se s námi podívat do našeho hlavního města

V těchto dnech se pro organizované skupiny otevírají dveře mnoha muzeí za velmi sympatické vstupné

Podle zájmu vyrazíme v sobotu a v neděli, na celý den.

S sebou průkaz, ze kterého lze zjistit věk dítěte, peníze na vstupné, svačinu

přihlášení na tel:  703 439 011, 777 127 721

Od tohoto týdne jsou tréninky opět obnoveny. Vzhledem k současným omezením jen v menším počtu účastníků.

V souvislosti s aktuální situací jsou tréninky do odvolání zrušeny. Zrušte si rezervace tréninků. Pokud by zlobilo přihlašování, zkuste ještě stisknout klávesy CTRL+R. (Aktualizovaly se některé složky webu a něco se tam rozbilo – řešíme to.)

Nechali jsme si zhotovit nové poutače, které budou na oplocení našeho cvičiště upozorňovat kolemjdoucí na činnosti, kterým se věnujeme a které si u nás mohou vyzkoušet. Doufáme, že se budou líbit. Nám se líbí moc.